Archiwum: żel

żel

Mimo iż zwykło się mówić się, że to zwykle kobiety dbają o własny wygląd, to nie możemy zaprzeczyć, że coraz częściej dotyczy to też panów

ślub
W obecnym czasie coraz częściej widzimy, że i panowie zaczynają troszczyć się o własny wizerunek. Mamy możliwość ich zobaczyć u wizażystki lub u fryzjera i już nikogo to nie dziwi.
Duża grupa menadżerów salonów fryzjerskich mówi, że ich klientami coraz chętniej są mężczyźni.

Czym będą się różnić naturalne kosmetyki od tych, jakie spotkać można najczęściej na półkach w sklepach.

wykonywanie makijażu na modelce
Kosmetyczny rynek jest liczony obecnie w setkach miliardów dolarów. Rzeczywiście niedużo będzie osób, które nie stosują w domu jakiś szamponów lub mydeł, a przecież w przypadku pań dochodzą jeszcze najróżniejsze preparaty i akcesoria konieczne przy najróżniejszych makijażach. Jednak mało kto wie, że zdecydowana większość sprzedawanych obecnie kosmetyków to preparaty wytworzone w zakładach chemicznych, z niewielkim dodatkiem składników naturalnych. Nawet jak w nazwie pojawia się jakaś pożądana roślina, to jej zawartość w ogólnym produkcie naprawdę jest niewielka, a ma jedynie skusić klientów do zakupu. Niestety w wielu przypadkach prowadzi to do różnego rodzaju wysypek, alergii i innych problemów ze skórą, ponieważ nasze ciała są narażone na kontakt z substancjami wyprodukowanymi w fabrykach chemicznych.