Archiwum: ubiór

ubiór

Dlaczego wygląd mężczyzny jest istotny? Czy to nie domena kobiet? Co trzeba przez to rozumieć?

zegarek wodoodporny
Jak przekonują psycholodzy społeczni, a szczególnie jeden z najbardziej znanych i popularnych – Robert Cialdini, preferujemy zwłaszcza tych, którzy są atrakcyjni fizycznie i po prostu nam się podobają. Cialdini wie w czym rzecz, od lat zajmuje się technikami wywierania wpływu społecznego, a jego książki sprzedają się w milionach egzemplarzy. Co więc należy zrozumieć z tej lekcji? Nie, nie decydujmy się na operację plastyczne, jest prostszy sposób – ładnie się prezentować, znaczy się gustownie prezentować, czyli pomyślmy o odpowiednim ubraniu.

Apaszki, czyli ozdabiające ubiór modne akcesoria

apaszka
Niezależnie od pory roku, pogody, okazji szaliki, apaszki i chusty są zwykle lubianymi dodatkami dopełniającymi damski i nie tylko strój. Są to różnego rodzaju: szale, szaliki (jedwabne, kaszmirowe, bawełniane, z bawełny, jedwabiu, kaszmiru czy też z wełny), chusty, chustki, apaszki, rękawiczki, kapelusze, czapki, paski i różnego rodzaju biżuteria.

Luksusowe szpilki, sukienki oraz modne torby

szpilki
Mnóstwo kobiet preferuje luźny oraz wygodny styl ubierania, taki jak ulubione jeansy, bokserka czy też bluzka. Niemniej jednak nieraz każda z nas chce wyglądać naprawdę modnie, luksusowo oraz seksownie, w szczególności jeśli wybieramy się na spacer, randkę czy wieczorne wyjście. Doskonałym ubiorem na takie okazje będą gustowne letnie sukienki, jakie możemy ubrać zarówno na randkę, jak też na wieczorne wyjście do klubu.