Archiwum: torebki

torebki

Najpiękniejsze torebki i walizki w sezonie – prostota i praktyczność

Akcesoria podrożne w stylu glamour
W dzisiejszych czasach wiele osób często udaje się na podróż – są to zarówno podróże bezpośrednio powiązane z pracą, jak i zupełnie prywatne urlopy , jak również wyjazdy powiązane z realizowaniem pasji. Dlatego też niewątpliwie należy zwrócić baczniejszą uwagę na jakość toreb i walizek, które służą do przechowania i transportowania bagażu oraz zadbać, żeby mogły służyć jak najlepiej.

Producent Tally weijl jak również pozostałe wiadomości ze świata mody

Kolorowe akcenty w jesiennych kolekcjach Gatty
Jedną z ciekawszych marek, które dedykowane są dla młodych kobiet, które uwielbiają się nosić bardziej odważnie jest Tally Weijl. Jest to międzynarodowa marka, która uznawana jest szczególnie w Europie Zachodniej oraz w USA. Dziś ta szwajcarska firma posiada swe przedstawicielstwa w ponad 30 krajach na całym świecie. Zatrudnia do racy aż 3 tysiące pracowników.

Co musi obligatoryjnie znajdować się w szafie każdej kobiety?

Inspiracje królewskimi dworami
Spora część z nas dobrze wie, że nasz interesujący wygląd jest niesłychanie ważnym fragmentem wizerunku. Lubimy dobrze wyglądać, ponieważ ten fakt może po wielokroć zaowocować, zarówno w naszym życiu osobistym, jak i służbowym. W tym miejscu powinno się zaznaczyć, że stanowczo największe znaczenie do swojego wyglądu zwracają kobiety. O ile mężczyźni posiadają względnie neutralne stanowisko do tego poglądu, to tymczasem kobiety robią wszelkie wysiłki, aby przez cały czas wyglądać modnie i atrakcyjnie.