Archiwum: stopy

stopy

Jak dbać o swoje ciało i wszystkie jego elementy

Nogi
Pielęgnacja własnego ciała to zasadnicza kwestia w dzisiejszych czasach. Nie istotne czy mowa kobiety czy mężczyzny, człowiek musi dbać o własne ciało i mieć świadomość w jaki sposób trzeba to robić. Zasadnicza kwestia: samo kąpanie się od czasu do czasu, albo nawet regularnie nie wystarczy. Istnieją różnorodne obszary ciała, które powinno się codziennie pielęgnować.

Które obuwie wybrać do biegania?

jogging
Jedno z najbardziej zasadniczych pytań, każdego początkującego biegacza – „w jakich bucikach biegać?”. Dużo zależy od tego, po jakim terenie będziemy biegać i jaki tryb życia prowadziliśmy do chwili, w którym zdecydowaliśmy się podjąć ten niezwykle odważny krok – to znaczy stawić czoło wyzwaniu, jakim jest jogging.

Czy spodobają nam się botki na szpilce?

sandały damskie
W jakich butach poczujemy się najwspanialej?
Niektóre panie wspanialej czują się w butach na płaskim obcasie, inne wolą szpilki, a jeszcze inne lubią gdy korek jest w formie słupka. Najważniejsze będzie jednak to, aby zakładać buty, które nam się podobają, takie które będą dobrze dopasowane do naszej stopy oraz które równocześnie będą niesamowicie wygodne.

Jak dobierać buty, by były jak najbardziej komfortowe? Na co na pewno zwrócić uwagę?

Wiązanie butów
Nasz każdy dzień składa się z paru elementarnych i powtarzalnych działań, jakie wykonujemy w sposób automatyczny. Nie jest w tym nic bezsensownego, w końcu dzięki takiemu podejściu jesteśmy w stanie funkcjonować szybciej i bardziej sprawnie. Pomimo to, czasem zbytni automatyzm może zaprowadzić do mniej przemyślanych okoliczności. Znaczy to, że jak jesteśmy już za bardzo przyzwyczajeni do określonych spraw, do tego swoistego automatyzmu, to możemy zapomnieć, że istnieją również odmienne możliwości. Trzeba je po prostu sprawdzić.