Archiwum: skóra

skóra

Młody wygląd, jednolita skóra, oczyszczone ciało dzięki zabiegom mikrodermabrazji.

Gabinet SPA w Resort Medical & SPA w Ciechocinku
W dobie zanieczyszczenia środowiska, wyziewów samochodowych, dziury ozonowej, wielkich kominów wypuszczających toksyczne substancje, chemii w jedzeniu oraz w proszku do prania i wszystkich innych bodźców zewnętrznych, skóra jest narażona na różne szkodliwe działania niepożądane. Wtedy skóra nie wygląda ładnie i zdrowo. Dlatego wielką role w dzisiejszych czasach jest istotna pielęgnacja i oczyszczanie skóry.

Jakie kosmetyki opłaca się wybierać?

kosmetyki eko
Do pielęgnacji własnego ciała swojego ciała powinniśmy zastosować zarówno kosmetyków które dobrze już poznaliśmy, czyli z dodatkiem substancji chemicznych, oraz kosmetyków naturalnych. Zaletą tych ostatnich jest brak substancji chemicznych. kobiet, które zakupują naturalne, pozbawione ulepszaczy chemicznych, kosmetyki ostatnimi czasy rośnie. Moda na ekologię sprawiła, że wielu z nas z przyjemnością zakupuje nie tylko żywność do produkcji, której nie są zastosowane nawozy sztuczne i herbicydy, ale również ekologiczne kosmetyki.

Mydło glicerynowe jako pielęgnacyjny kosmetyk do pielęgnacji ciała.

mydło
O tym, że o ciało wypada dbać wie każdy. Jest ono niemal wizytówką, więc musi się pamiętać, aby traktować go z potrzebnym szacunkiem. Do tego celuużywa się wiele odmiennych produktów np. balsamy do ciała, mydła glicerynowe, czy olejki. Wszystkie z nich mają na celu jedno – oczyszczenie. My jednak skoncentrujemy się na mydle i przybliżymy działanie tego rewelacyjnego produktu.