Archiwum: rezultaty

rezultaty

Komu z nas snu z powiek nie spędzał nadmierny trądzik?Jego skala u każdego ma inną siłę. Jednym pomaga prawie wszystko, inni są zmuszeni szukać różnych metod,by się go skutecznie pozbyć.

Dziewczyna
Nastoletni wiek to jeden z najcudowniejszych okresów w życiu każdego człowieka. Pełen szalonych pomysłów, radości życia, zabawy i tylko jedna rzecz zatruwa to szczęście : te paskudne wykwity, które są wytrzymałe chyba na wszystko, a z dnia na dzień dochodzi ich więcej i więcej .

Czym będą się różnić naturalne kosmetyki od tych, jakie spotkać można najczęściej na półkach w sklepach.

wykonywanie makijażu na modelce
Kosmetyczny rynek jest liczony obecnie w setkach miliardów dolarów. Rzeczywiście niedużo będzie osób, które nie stosują w domu jakiś szamponów lub mydeł, a przecież w przypadku pań dochodzą jeszcze najróżniejsze preparaty i akcesoria konieczne przy najróżniejszych makijażach. Jednak mało kto wie, że zdecydowana większość sprzedawanych obecnie kosmetyków to preparaty wytworzone w zakładach chemicznych, z niewielkim dodatkiem składników naturalnych. Nawet jak w nazwie pojawia się jakaś pożądana roślina, to jej zawartość w ogólnym produkcie naprawdę jest niewielka, a ma jedynie skusić klientów do zakupu. Niestety w wielu przypadkach prowadzi to do różnego rodzaju wysypek, alergii i innych problemów ze skórą, ponieważ nasze ciała są narażone na kontakt z substancjami wyprodukowanymi w fabrykach chemicznych.