Archiwum: program

program

Podatki 2013

Po przedłużającej się i męczącej zimie, przyszła w końcu długo wyczekiwana wiosna. Nastały piękne słoneczne dni, które dodają nam energii do życia. Wszystko wokoło zakwitło w mgnieniu oka. Natura obudziła się do życia, a my wraz z nią. Chociaż, jeżeli weźmiemy pod uwagę kilometrowe kolejki w Urzędzie Skarbowym możemy mieć wrażenie, że ktoś tu jednak nie nastawił budzika. Wiosna to nie tylko kwitnące drzewa,ale także okres rozliczania się z podatku.

Aplikacje mobilne

Aplikacje mobilne, aplikacje mobilne, aplikacje mobilne… – słychać to wzdłuż i wszerz! Nie bez przyczyny, bo cały świat robi się coraz to w wyższym stopniu mobilny. Razem z nastaniem ery tabletów ludzie przestali korzystać z wiekowych wielkich blaszaków, a poczęli używać mniejszych sprzętów.

Dużo prostsze rozliczenie z fiskusem za pomocą E-PIT

Coroczne rozliczanie się z fiskusem nie jednemu człowiekowi robi bardzo dużo trudności. Wszyscy przeważnie zrzędzą na fakt, iż jest to przedsięwzięcie nadzwyczaj czasochłonne. Wychodząc naprzeciw tym problemom mamy do zaoferowania możliwość rozliczenia się z fiskusem online. E-PIT to znakomity sposób na zaoszczędzenie czasu i uproszczenie sobie wysłania oświadczenia.