Archiwum: model

model

Elegancka koszula, must have w męskiej szafie

images
W modzie dla mężczyzn jest kilka, może kilkanaście rzeczy, które dbający o swój wygląd mężczyzna musi posiadać w swojej szafie, bez względu na styl jaki preferuje. To „klasyki”. Ubrania proste i co ważne ponadczasowe. Takie, które można intuicyjnie łączyć z bardziej ulotnymi pod względem trendów częściami garderoby. Jednym z najlepszych przykładów jest biała koszula.

Mimo iż zwykło się mówić się, że to zwykle kobiety dbają o własny wygląd, to nie możemy zaprzeczyć, że coraz częściej dotyczy to też panów

ślub
W obecnym czasie coraz częściej widzimy, że i panowie zaczynają dbać o swój wizerunek. Mamy możliwość ich zobaczyć u wizażystki czy u fryzjera i już nikogo to nie dziwi.
Spora ilość właścicieli salonów fryzjerskich mówi, że ich klientami coraz częściej bywają mężczyźni.

Ogromny wybór ubrań dla każdego – sukienki i stroje na co dzień i na świąteczne okazje

kobieta w czerwonej sukni
Sukienka to bodajże najbardziej seksowny element garderoby. Każda pani prezentuje się w niej zniewalająco. Wystarczy jedynie wybrać odpowiedni model do swojej figury. Z doświadczenia wiadomo, że nie jest to jednak tak łatwe. Ale zawsze możemy poprosić o radę miłe panie ekspedientki, które z pewnością mają podstawową wiedzę na ten temat i mogą nam pomóc w zakupie właściwego modelu. Niedawno do łask wróciły maxi sukienki letnie.