Archiwum: kolczyki

kolczyki

Gdzie i jak nastoletnie panny, a także kobiety po dwudziestce kupują biżuterię

Biżuteria jest niezbędnym elementem najprawdopodobniej każdej kreacji. Nawet sportsmenki kupują drobne błyskotki. A specjalistki od rewelacyjnego wyglądu przypominają, że reprezentantka płci pięknej bez symbolicznego make-upu w ogóle nie powinna iść na rozmowę o pracę lub do biura. Tak samo jest i z biżuterią – cienki łańcuszek na szyi urzędniczki jest zupełnie na miejscu. Z kolei faceci nieczęsto zakładają biżuterię, choć złote obrączki stanowią tutaj odstępstwo od reguły.

Katowice ośrodkiem najlepszych zakupów na Śląsku

Jeśli zakupy to w metropolii śląska-Katowicach! Są tam gigantyczne ilości marketów prezentujące wiele intrygujących rzeczy, a jedną z nich są kolczyki. Która dama nie posiada tego niezbędnego dodatku w swojej szkatułce? Kolczyki to nieodzowny szczegół, który jest uzupełnieniem dziennego stroju. Jak wiele kreacji tyle kolczyków.

Czy ubiór górali bogaty w tradycyjne ozdoby znajdzie swoich nabywców wśród przyjezdnych?

Nawet regionalny ubiór ma swoich nabywców wśród turystów. Turystki niejednokrotnie wybierają chusty i spódnice, a nie raz kierpce czyli obuwie na obcasie. Mężczyźni najczęściej nabywają koszule. Pamiątka z gór to już nie tylko ciupaga i fotografia z białym misiem. Coraz częściej odwiedzający kupują odzież stylizowaną na góralskie stroje.