Archiwum: dodatki

dodatki

Elegancka koszula, must have w męskiej szafie

images
W modzie dla mężczyzn jest kilka, może kilkanaście rzeczy, które dbający o swój wygląd mężczyzna musi posiadać w swojej szafie, bez względu na styl jaki preferuje. To „klasyki”. Ubrania proste i co ważne ponadczasowe. Takie, które można intuicyjnie łączyć z bardziej ulotnymi pod względem trendów częściami garderoby. Jednym z najlepszych przykładów jest biała koszula.

Sportowy szyk – jak się ubrać

ubrania
Sportowe ubranka są niesamowicie wygodne, więc nic zadziwiającego, że ów trend się przyjął i eleganckie dziewczyny wdziewają je od rana do wieczora, w pracy uspokajając marynarką lub białą koszulą, wieczorową porą podkręcając zawrotnymi szpilkami oraz masą dodatków.

Apaszki, czyli ozdabiające ubiór modne akcesoria

apaszka
Niezależnie od pory roku, pogody, okazji szaliki, apaszki i chusty są zwykle lubianymi dodatkami dopełniającymi damski i nie tylko strój. Są to różnego rodzaju: szale, szaliki (jedwabne, kaszmirowe, bawełniane, z bawełny, jedwabiu, kaszmiru czy też z wełny), chusty, chustki, apaszki, rękawiczki, kapelusze, czapki, paski i różnego rodzaju biżuteria.

Stylowe nakrycia głowy

czapka z daszkiem
Wyprawa na zakupy to tylko radość, tak przynajmniej może się nieraz zdawać. Niestety, sprawy. nie zawsze okazują się tego typu proste i zakup choćby opaski na uszy są w stanie z przyjemności stać się nagle czymś nadzwyczaj męczącym. Nadmiar ofert oraz wieka ilość produktów komplikują wybór, nieraz powodując stres a, także kłopot z odpowiedzeniem sobie na pytanie, po co dokładnie przyszło się do sklepiku. Jak jednak unikać tych trudności a, także w jaki sposób dobrze podchodzić do zakupu nakryć głowy?