Archiwum: cera

cera

O skórę, na jakich częściach ciała trzeba zatroszczyć się najbardziej w zimie? Jakie punkty okazują się newralgiczne?

Nogi
Ochrona naszej skóry w zimie jest szczególnie ciężka, jak nasze ciało narażone jest na negatywny wpływ warunków atmosferycznych. Mamy duże zmiany temperatur przy wychodzeniu na dwór oraz wchodzeniu do ciepłych pomieszczeń. Oprócz tego na zmianę wiatr, minusowa temperatura, suche powietrze, to wszystko nie pomaga naszej skórze utrzymać idealny wygląd. W jaki sposób zatem dbać o stan naskórka w ziemie? O jakich rzeczach pamiętać?

Jak wygląda laseroterapia w dermatologii – leczenie blizn

zamykanie naczynek
Każdy kto miał kiedykolwiek kłopoty z cerą ma świadomość, jak uciążliwą kwestią jest uporczywy trądzik. Nierzadko nie tylko szpeci twarz, ramiona i plecy zmianami skórnymi, lecz także pozostawia głębokie blizny w skórze oraz niełatwe do usunięcia przebarwienia. Niestety, w wielkiej części przypadków bywa on sprawą hormonalną i jest oporny na podstawowe leczenie i czasem pozostaje jedynie przeczekanie, łagodząc objawy. Wtedy jednak problem pozostaje w postaci ubytków, które są jeszcze cięższe w usunięciu.

Doskonałe oczyszczanie cery twarzy

kosmetyki do twarzy
Gruntowne i systematyczne oczyszczanie skóry twarzy to fundament prawidłowej pielęgnacji, która jest znacząca niezależnie od wieku, albo typu cery. Jest nadzwyczaj ważne, żeby każdego dnia skóra została dogłębnie oczyszczona. Wyłącznie w pełni oczyszczona cera jest w stanie skutecznie przyswajać i wchłonąć nakładane w dalszej kolejności produkty pielęgnacyjne. Odpowiednio oczyszczona z wszelkich pozostałości makijażu skóra, to również mniejsze szanse na wypryski.